Ing. Ivo Hejduk školicí středisko ve Svitavách

Firma byla založena v r.1991. Od té doby až do r.2000 podnikají úspěšně dvě střediska: stavební firma provádějící dodávky staveb pozemního stavitelství, zaměstnávající stabilně okolo 20 zaměstnanců a školicí středisko s předmětem podnikání pořádání odborných kurzů, školení a vzdělávacích akcí. V průběhu roku 2000 byla činnost stavební firmy ukončena a ing.I.Hejduk zahájil podnikání v oboru inženýrské činnosti ve výstavbě v obchodní společnosti HEJDUK CZ s.r.o.

Školicí středisko již 25 roků nabízí technické a profesní kurzy, školení pro pracovníky především stavebních firem a nabízí školení a semináře z oblasti ekonomiky, účetnictví a personalistiky. Za dobu existence má školicí středisko klienty z celého svitavského regionu a jeho okolí, od velkých firem až po OSVČ. Kurzy, semináře a školení jsou vedeny našimi zkušenými a certifikovanými lektory s odbornými znalostmi i nezbytnými pedagogickými a prezentačními dovednostmi. Od roku 1993, na základě uděleného souhlasu Ministerstva průmyslu a obchodu, funguje středisko jako výcvikové zařízení obsluh stavebních strojů a provádí pravidelně základní, rozšiřovací a opakovací kurzy obsluh stavebních strojů. Od roku 1992 nabízíme mzdovým účetním z regionu v cyklické přípravě mzdových účetních aktuální novinky z oblasti mzdového účetnictví, nemocenského, důchodového a zdravotního pojištění.

Garantujeme zákazníkům na 100% konání kurzu ve zvoleném termínu, v případě včasného objednání konání kurzu, aniž by byl kurz zrušen či přeložen z důvodu nízkého počtu účastníků. Garantujeme účastníkům našich kurzů a seminářů získání kvalitních informací podle platné legislativy. V případech, kdy platná legislativa vyžaduje opakování kurzu či školení po uplynutí předepsaného času, nabízíme našim zákazníkům nezávazně účast na opakovacím kurzu nebo školení.

Naše školicí středisko patří k nejdéle působícím firmám v oblasti vzdělávání dospělých ve svitavském regionu.