Strojník stavebních strojů - II. kategorie - betonárky, přepravníky a čerpadla čerstvého betonu - základní kurz

Termín:

Cena: ...viz Detail ceny...

Místo konání: salonek restaurace ASTRA, E.Beneše 19, Svitavy (u autobusového nádraží)

Detail ceny:

Základní kurz: 3 3554,- Kč + 21% DPH (4 300,- Kč vč. DPH)

Rozšíření odbornosti: 2 727,- Kč + 21% DPH (3 300,- Kč vč. DPH)

Kurz bude ukončen 20.2. závěrečnou zkouškou.

Účastníci základního kurzu u prezence předloží:

• vyplněnou přihlášku - ke stažení zde - sekce strojníci stavebních strojů - VYTISKNOUT OBOUSTRANNĚ
  • neváhejte nás kontaktovat pokud si nevíte rady s vyplněním přihlášky
  • k přihlášce přiložte Vaši dokladovou fotografii

Cena je stanovena pro 1 osobu a zahrnuje občerstvení. Platbu za školení poukažte, prosím, podle počtu účastníků na bankovní účet č. 1281123369/0800, VS 2053BZ, KS 308. Úhradu lze též provést v hotovosti u prezence nebo fakturou po předložení objednávky s Vaší fakturační adresou.