Obsluha nízkotlakých kotlů na tuhá, kapalná a plynná paliva

Termín: říjen 2019 (dle zájmu)

Cena: 909,- Kč + 21% DPH (1 100,- Kč vč. DPH)

Místo konání: učebna školicího střediska, nám. Míru 28, 3.NP, Svitavy

Školení je pořádáno v souladu s vyhl. č. 91/93 Sb.

Účastníci školení u prezence předloží:

• občanský průkaz
  • lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti
  • pokud mají, dosavadní platné osvědčení o odborné způsobilosti obsluhovat NTK

Cena je stanovena pro 1 osobu, zahrnuje občerstvení a vydání osvědčení na obsluhu NTK - platnost osvědčení 5 let.

Úhradu proveďte podle počtu účastníků na účet č. 1281123369/0800. VS 2061, KS 308, nebo v hotovosti u prezence.