Zákoník práce a související pracovně právní předpisy v aktuálním znění - POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ SEMINÁŘE

Termín: záznam ON-LINE

Cena:

Místo konání: učebna školicího střediska, nám. Míru 28, Svitavy, 3.NP

Program:

  • aktuality k Zákoníku práce pro rok 2021 a 2022
  • přehled nových právních předpisů
  • novela zákoníku práce - změny v oblasti pracovní doby, cestovních náhrad, dovolené, sdílené pracovní místo
  • pracovní právo v době koronaviru
  • dotazy a diskuse v průběhu semináře 


Účastnický poplatek zahrnuje písemný materiál a malé občerstvení (chlebíček, káva). Úhradu za seminář je možné provést v hotovosti u prezence nebo převodem na bankovní  účet č. 1281123369/0800, KS 308, VS 2126. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na náš účet.  

Pokud se na seminář přihlásíte přes náš objednávkový formulář a nedostanete od nás potvrzení o přijetí objednávky, kontaktujte nás prosím telefonicky nebo e-mailem.


Přihlášením do kurzu udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením GDPR (nařízení evropského parlamentu a rady č. 2016/679) pro účely kvalifikace a její evidence. Osobní údaje budou zpracovány pověřenou osobou školicího střediska ing. Ivo Hejduka a nebudou poskytovány žádným třetím osobám.  Poskytnuté osobní údaje budou v rozsahu – jméno, příjmení, zaměstnavatel – uvedeny na prezenční listině. Pokud se přihlašujete jako Osoba Samostatně Výdělečně Činná (OSVČ) bude na prezenční listině v kolonce „Zaměstnavatel“ uvedeno sídlo Vašeho podnikání.


Zpět

Objednávkový formulář


hejduk-skoleni-piktogram
Top