Legislativní změny pro mzdovou praxi v roce 2020

Termín: 21. listopadu 2019 v 8:00 hod., prezence od 7:30 hod.

Cena: 1 322,- + 21% DPH (1 600,- Kč vč. DPH)

Místo konání: FABRIKA SVITAVY – kongresový sál (v přízemí) – Wolkerova Alej 18, Svitavy

Lektor: Mgr. Květa Kupčáková - specialistka v oblasti mezd a pracovního práva

Program:

 • Změny v pracovně právní oblasti
  • minimální a zaručená mzda * nezabavitelné částky * stav novely Zákoníku práce * návrh změn ve výpočtu exekučních srážek
 • Změny v daňové oblasti
  • změna v daňovém bonusu a školkovném * nový limit pro solidární daň * připomenutí změn v průběhu roku 2019 ve srážkové dani a superhrubé mzdě * návrhy na změny v základní slevě na poplatníka * návrh zrušení superhrubé mzdy (dočkáme se?)
 • Změny v oblasti nemocenského pojištění a pojistného
  • e-neschopenky v praxi a s tím související změny v zákoně o nemocenském pojištění, povinnosti zaměstnance, zaměstnavatele - změny v přílohách k DPN - komunikace zaměstnavatele a OSSZ * sněmovní návrhy - zvýšení limitu pro odvod pojistného u DPP
 • Změny v oblasti zdravotního pojištění
  • nový minimální vyměřovací základ * nová redukce VZ u peněžité pomoci v mateřství

Program může být doplněn nebo upraven podle aktuálního vývoje legislativy

Cena je stanovena pro 1 osobu, zahrnuje občerstvení (káva, čaj, voda, chlebíčky) a písemný materiál.

Úhradu za seminář proveďte, prosím, podle počtu účastníků na náš bankovní účet č. 1281123369/0800, KS 308, VS 1903, nebo v hotovosti u prezence.  

Přihlášením do kurzu udělujete souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů v souladu s nařízením GDPR (nařízení evropského parlamentu a rady č. 2016/679) pro účely kvalifikace a její evidence. Osobní údaje budou zpracovány pověřenou osobou školicího střediska ing. Ivo Hejduka a nebudou poskytovány žádným třetím osobám.  Poskytnuté osobní údaje budou v rozsahu – jméno, příjmení, zaměstnavatel – uvedeny na prezenční listině. Pokud se přihlašujete jako Osoba Samostatně Výdělečně Činná (OSVČ) bude na prezenční listině v kolonce „Zaměstnavatel“  uvedeno sídlo Vašeho podnikání.
Zpět

Objednávkový formulář


hejduk-skoleni-piktogram
Top